Засідання навчально-освітнього курсу «Сучасні аспекти нейрореабілітації»

8 грудня в нашому Університеті відбулося засідання навчально-освітнього курсу із міжнародною участю «Сучасні аспекти нейрореабілітації». Його співорганізаторами були Львівський обласний департамент охорони здоров’я МОЗ України, Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького та Львівський державний університет фізичної культури імені Івана Боберського. Захід проведено за підтримки фармацевтичної компанії «Ділео-Фарма».

Серед понад 80-ти учасників були лікарі-неврологи, сімейні лікарі зі Львова та області, фахівці з фізичної реабілітації, інтерни медичного університету та магістранти університету фізичної культури. Перед присутніми виступили: Павел Адамкєвіч (президент Польського центру функціональної реабілітації «Votum») з доповіддю «Поєднане застосування концепції Bobath та фармакологічного лікування в реабілітації пацієнтів після інсульту»; Анжеліка Паєнок (д. мед. н., професор, завідувач кафедрою невропатології та нейрохірургії Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького) з доповіддю «Досвід застосування препарату «Гліатилін» у лікуванні інсультної хвороби головного мозку»; Божена Задорожна (д. мед. н., професор кафедри реабілітації та нетрадиційної медицини Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького) з доповіддю «Травматична хвороба головного мозку: перспективи медикаментозної реабілітації»; Олег Білянський (к. н. з фіз. вих. та спорту, докторант кафедри фізичної реабілітації Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського) з доповіддю «Шляхи становлення та сьогодення фізичної реабілітації Львівщини»; Ростислав Данилков (завідувач відділенням відновлювального лікування Військово-медичного клінічного центру Західного регіону) з доповіддю «Спинномозкова травма. Виклики сьогодення. Досвід роботи відділення відновлювального лікування Військово-медичний клінічний центр Західного регіону».

Учасникам курсу було вручено сертифікати, які засвідчують набуття працівникам сфери охорони здоров’я 0,5 бала згідно змін до «Положення про проведення іспитів на передатестаційних циклах».