«Золотий» поштовх на чемпіонаті світу

Приємна звістка надійшла з грузинського Тбілісі. Студент Львівського державного університету фізичної культури (2 курс, факультет спорту) Володимир Гоза у складі збірної команди Україна на чемпіонаті світу з важкої атлетики серед юніорів переміг усіх суперників у поштовху й повертається додому із «малою» золотою медаллю.

Попри те, що наш атлет був явним фаворитом вагової категорії до 94 кг, йому зовсім не вдався ривок. У першій спробі Володимир не впорався із звичною для себе вагою 170 кілограм. 171 кг – у другій та третій спробі теж виявилися невдалими. В результаті наш богатир отримує нульову оцінку у ривку та вибуває з боротьби за медалі у сумі двоборства. Цікаво, що із нульовими оцінками у цій ваговій категорії змагання завершили аж п’ятеро спортсменів різних країн.На щастя, тренери не опустили рук та знайшли слова, щоб наш важкоатлет зумів мобілізуватися та блискавично перемогти всіх суперників у другій вправі – поштовху. Володимир легко впорався із штангою вагою 204 кг у поштовху та здобув «мале золото» чемпіонату світу серед юніорів.За підсумками змагань чемпіоном світу став важкоатлет з Узбекистану Ф. Собіров: 170 кг – у ривку та 203 кг – у поштовху. Другим став колумбієць Паредес Монтано з 372 кілограмами у сумі двоборства. Третім поталанило стати іранцю Р. Бейральванду із 362 кілограмами.

Отож, вітаємо нашого спортсмена, його тренера Гентоша Андрія Володимировича та кафедру АВС із здобутком та бажаємо успішної підготовки до Олімпіади в Ріо-де-Жанейро.

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ