«Золотий хет-трик» шпажистки Ксенії Пантелєєвої

Студентка Львівського державного університету фізичної культури Ксенія Пантелєєва третій рік поспіль перемагає на престижному Всеукраїнському  турнір з фехтування на шпагах пам’яті заслуженого тренера України Леоніда Авербаха, який проходить у Харкові.

У столиці Слобожанщини завершився традиційний, 19-й за ліком Всеукраїнський турнір з фехтування на шпагах пам’яті Леоніда Авербаха. За нагороди упродовж трьох днів змагалися найсильніші шпажисти і шпажистки з усіх куточків України. Загалом на фехтувальні доріжки спорткомплексу «Уніфехт» виходило близько 200 мушкетерів.

В особистому турнірі жінок на вершину п’єдесталу зійшла студентка Львівського державного університету фізичної культури Ксенія Пантелєєва. Зазначимо, що для учениці заслужених тренерів України Андрія Орліковського та доцента ЛДУФК Зоряни Семеряк це вже третя поспіль звитяга на Меморіалі Леоніда Авербаха. А в поточному сезоні-16/17 вона вже виграла Кубок України.

У вирішальному поєдинку Ксенія зуміла перемогти свою більш досвідчену подругу по збірній України, випускницю ЛДУФК Анфісу Почкалову. Дуель, в якій вирішувалася доля головного призу змагань, пройшла в цікавій боротьбі і завершилася з рахунком 15:11 на користь Пантелєєвої.

Бронзовими призерами змагань стали киянки Фейбі Бежура, яка не змогла в 1/2 фіналу зупинити майбутню чемпіонку (12:13) та Катерина Чорній – на цій же стадії змагань вона поступилася Почкаловій із рахунком 11:15. Варто зазначити, що Катерині лише 15 років.

Щодо командної першості, то й тут серед жінок «золото» дісталося спортсменкам зі Львова, які у фіналі впевнено перемогли команду столичної ШВСМ з рахунком 45:32. Разом із Ксенією Пантелєєвою і Анфісою Почкаловою командну перемогу кували студентки ЛДУФК Юлія Свистіль та Ангеліна Гошко. Додамо, що «бронзу» завоювали харків’янки, які в зустрічі за третє місце здобули гору над дніпрянками – 45:37.

Іван Дупнак