Алла Черкасова – найкраща спортсменка Львівщини у жовтні

Новоспечена чемпіонка світу з боротьби Алла Черкасова стала найкращою спортсменкою Львівщини за підсумками жовтня. Спортивна громадськість Львівщини за кандидатуру випускниці Львівського державного університету фізичної культури проголосувала одноголосно.

Нагадаємо, 24-го жовтня Алла Черкасова стала чемпіонкою світу з вільної боротьби в Будапешті. Підопічна Олексія Мельника та Андрія Пістуна стала найкращою у ваговій категорії до 68 кг.

Нагородження найкращої спортсменки Львівщини у жовтні Алли Черкасової, а також ще двох вихованок львівської школи боротьби, бронзових призерів світового форуму у столиці Угорщини Оксани Лівач та аспірантки ЛДУФК Юлії Ткач відбудеться у четвер, 8-го листопада, у ресторані Park Art of Rest (вул. Вітовського, 43а). Початок дійства – об 11:00.

За ініціативи Львівського відділення НОК також відбудеться нагородження двох призерок ІІІ літніх Юнацьких Олімпійських ігор-2018 в Буенос-Айресі – борчині Оксани Чудик та гімнастки Христини Пограничної, особистим тренером якої є старший викладач кафедри гімнастики ЛДУФК Ірина Руда. Обидві дівчини стали у столиці Аргентини срібними призерками.

Участь у церемонії нагородження також візьмуть колишні гравці північноамериканської Національної хокейної ліги Вейн і Дейв Бабичі, які завітають на Львівщину з метою провести серію майстер-класів для вихованців дитячо-юнацької спортивної школи ХК «Галицькі Леви».

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ