Анастасія Горлова – бронзовий призер ЧС-2018 у байдарці-двійці на 200 метрів

У португальському місті Монтемор-у-Велью триває чемпіонат світу-2018 з веслування на байдарках і каное. Збірну України на головному старті сезону представляють 26 веслярів – 18 чоловіків і 8 жінок. Серед них і чотири представники Львівського державного університету фізичної культури, а саме: випускник нашого вишу Віталій Вергелес, студент першого курсу Василь Чедрик та магістранти Тарас Міщук і Анастасія Горлова, яка напередодні, 25-го серпня, зійшла на бронзову сходинку п’єдесталу пошани. 

Український екіпаж байдарки-двійки у складі Марії Кічасової-Скорик і Анастасії Горлової завоював «бронзу» чемпіонату світу-2018 у веслуванні на 200 метрів. У фінальному заїзді спринтерської дистанції наші дівчата вийшли вперед вже на старті, але за 50 метрів до фінішу німецький і новозеландський екіпажі наздогнали українок і, в підсумку, залишили наших дівчат з «бронзою» головного змагання сезону – 37,294 с (+0,137 с).

Відзначимо, що ця медаль стала першою для збірної України на чемпіонаті світу в Португалії і першою в кар’єрі спортсменок на світовій першості. У 2017 році вони стали чемпіонками Європи в Пловдиві, а на чемпіонаті світу-2017 в Рачіце не зуміли фінішувати.

ВІДЕО

Срібним призером світового форуму стала українська каное-четвірка у складі Юрія Вандюка, Андрія Рибачка, Олега Боровика і Едуарда Шеметила, яка відмінно стартувала в заїзді і лідирувала на першій половині дистанції, але потім екіпаж збірної Росії додав і зумів вийти на перше місце. У підсумку, українські каноїсти стали срібними призерами на дистанції 500 м.

Відзначимо, що для Шеметила ця медаль є вже третьою нагородою чемпіонату світу. У минулому році в Рачіце він став бронзовим призером, а в 2015 році в Мілані завоював «срібло» в каное-четвірці на 1000 метрів. У свою чергу, Вандюк, Рибачок і Боровик на чемпіонаті Європи-2018 завоювали «срібло», а четвертим в екіпажі на 500 м був Олександр Сивков. Це їх перша медаль чемпіонатів світу.

У фіналі світового форуму змагався й випускник ЛДУФК Віталій Вергелес, який разом зі своїм партнером Денисом Кемериловим у каное-двійці на спринтерській дистанції 200 метрів фінішував шостим.

Додамо, що магістрант нашого вишу Тарас Міщук разом з Дмитром Янчуком змагатимуться у каное-двійці на дистанції 500 метрів. А першокурсник ЛДУФК Василь Чедрик у парі з Віталієм Брезіцьким у байдарці-двійці вийдуть на старт двох дистанцій – 200 метрів та 500 метрів.

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ