Андрія Сову обрали дійсним членом наукового товариства ім. Шевченка

Андрій Сова (Комісія тіловиховання і спорту імені Івана Боберського, Львів) – кандидат історичних наук, доцент кафедри олімпійської освіти Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського. Ініціатор створення у червні 2015 р. при Науковому товаристві імені Шевченка Комісії тіловиховання і спорту імені Івана Боберського. З 2008 р. – член НТШ, з 2011 по 2017 рр. – секретар Комісії спеціальних (допоміжних) історичних дисциплін НТШ, з 2015 р. – секретар Комісії тіловиховання і спорту імені Івана Боберського НТШ.

Бере жваву участь як фахівець у діяльності НТШ, зокрема як організатор, доповідач. Публікується у «Віснику НТШ», «Записках НТШ» та інших виданнях НТШ. Автор понад 300 наукових, науково-популярних і навчально-методичних праць, серед них – три монографії (співавт.), дві брошури (співавт.), збірник документів, три посібники (співавт.), 13 методичних розробок (співавт.).

НТШ постало 1873 р. у Львові і є найстарішою науковою інституцією в Україні.