Андрій Сова отримав подяку від НТШ

11–13 жовтня поточного року у Львові найдавніша наукова громадська інституція України – Наукове товариство імені Шевченка, у формі трьох тематичних «круглих столів», пленарного засідання й урочистої академії, відзначило своє 145-річчя.

13-го жовтня 2018 р. на урочистій академії в актовій залі Львівського національного університету імені Івана Франка відповідно до розпорядження Президії НТШ вручено подяку «За активну участь у діяльності Наукового товариства імені Шевченка з нагоди його 145-річчя» кандидату історичних наук, доценту кафедри олімпійської освіти, дійсному члену НТШ Андрію Сові.

Андрій Сова вже понад десять років бере жваву участь у діяльності НТШ, зокрема як організатор і доповідач. Публікується у «Віснику НТШ», «Записках НТШ» та інших виданнях товариства. У червні 2015 року з його ініціативи створено при НТШ Комісію тіловиховання і спорту імені Івана Боберського.

Щиро вітаємо Андрія Сову та увесь колектив кафедри олімпійської освіти із подякою та зичимо подальших звершень у науково-педагогічній діяльності.