Андрій Вовканич взяв участь у XVI Конгресі наук у спорті в Анталії

У період з 31-го жовтня по 4-е листопада у місті Анталія (Туреччина) відбувся XVI Міжнародний конгрес наук у спорті. Участь у ньому взяло понад 950 науковців з Великобританії, Іраку, Німеччини, Норвегії, Румунії, США, Туреччини, України.

На конгресі було розглянуте широке коло питань, починаючи від особливостей тренування у різних видах спорту і фізичного виховання різних груп населення до рекреації, олімпізму, історії спорту, спортивної соціології.

На запрошення оргкомітету Конгресу у його роботі з доповіддю на тему «Огляд розвитку рекреаційного спорту для неповносправних в Україні» взяв участь проректор Львівського державного університету фізичної культури з наукової роботи та зовнішніх зав’язків, професор Андрій Вовканич.

Окрім виголошення доповіді, Андрій Вовканич провів перемовини з представниками університетів Туреччини щодо укладання угод про співпрацю, а також про організацію наступного року українсько-іракської наукової конференції.