Анна Музичук і Олександр Усик – у ТОП-100 найвпливовіших українців 2017 року

Журнал «Фокус» традиційно наприкінці року визначив сто найбільш найвпливовіших українців. За підсумками 2017 року у ТОП-100 потрапили семеро спортсменів, двоє з яких є представниками Львівського державного університету фізичної культури – випускник аспірантури нашого вишу, володар олімпійського «золота» Лондона-2012 та чинний чемпіон світу з боксу серед професіоналів у першій важкій вазі за версією WBO Олександр Усик та другий номер світового рейтингу з шахів серед жінок Анна Музичук, яка вищу освіту здобула у ЛДУФК.

Очолив групу українських спортсменів у рейтингу найвпливовіших українців 2017 року за версією журналу «Фокус» Володимир Кличко, який в минулому році завершив свою боксерську славетну кар’єру. Екс-боксер у суперважкій ваговій категорії посів 74-е місце.

Далі розташувались головний тренер збірної України з футболу Андрій Шевченко (77), боксер Василь Ломаченко (78), фехтувальниця на шаблях Ольга Харлан (88), боксер Олександр Усик (92), тенісистка Еліна Світоліна (95) і шахістка Анна Музичук (96).


За матеріалами журналу «Фокус» 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ