Баскетболістки ЛДУФК – переможці турніру в Ізраїлі Friendship games – 2018 (Фото)

Жіноча баскетбольна команда Львівського державного університету фізичної культури «ЛДУФК-Скіф-Спартак» повернулася з Ізраїлю, де стала переможцем міжнародного турніру Friendship games – 2018. Окрім підопічних Ірини Кленіної у престижних змаганнях брали участь команди з Ізраїлю, Йорданії, Палестини та Росії.

«У турнірі Friendship games, де участь беруть команди з країн, у яких йдуть воєнні дії, ми грали вперше. Дмитро Крамар, президент Львівської міської федерації баскетболу, запропонував нам взяти участь, на що ми і погодилися. На восьмиденний виїзд в Ізраїль змогли взяти лише сімох дівчат: окрім представниць ЛДУФК Катерини Скакаліної, Анжеліки Зволяк, Марії Ковтун, Романи Петрик та Тетяни Юркевичус, підсилилися Ольгою Красніковою та Марією Дубас.

Спочатку зіграли в групі з усіма командами. Зайнявши перше місце, зустрілись у фіналі знову з росіянками із Єкатеринбурга та вдруге їх обіграли. Окрім основних ігор, наші баскетболістки взяли участь і в змішаному турнірі 3х3: команда Катерини Скакаліної, яка складалася також з ірландця, поляка, йорданця та палестинця змогла потрапити в плей-оф, але вилетіла в 1/8 фіналу. 

В командному конкурсі триочкових кидків Анжеліка Зволяк, Марія Дубас та Романа Петрик розділили перше місце з дівчатами із Єкатеринбурга. В загальному, вважаю, виїзд на цей турнір для нашої команди вийшов дуже успішним, адже ми набралися безцінного досвіду», – розповіла головний  тренер  команди «ЛДУФК-Скіф-Спартак» Ірина  Кленіна.

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ