Баскетболістки ЛДУФК розпочинають «бронзову» серію плей-оф

Жіноча баскетбольна команда «ЛДУФК-СКІФ-Спартак», сформована зі студенток Львівського державного університету фізичної культури та вихованок львівської СДЮСШ ІВС «Спартак» (тренери – викладачі кафедри спортивних і рекреаційних ігор ЛДУФК Ірина Кленіна та Ігор Романчук), розпочинає боротьбу за бронзові нагороди чемпіонату України серед клубів жіночої Вищої ліги сезону-17/18.

Суперницями наших дівчат у серії до двох перемог однієї з команд будуть баскетболістки столичного БК «КСЛІ-Київ-Баскет». Перший матч відбудеться у Львові уже завтра, 28-го квітня, о 14:00 на паркеті ОДЮСШ (вул. Самчука, 8). Матч-відповідь у Києві розпочнеться в понеділок, 30-го квітня, о 17:30. За потреби (якщо кожна з команд виграє по одній грі) третя зустріч відбудеться у Львові у четвер, 3-го травня.

Варто пригадати, що саме в матчі з київською командою підопічні Ірини Кленіної та Ігоря Романчука забронювали за собою підсумкове друге місце у своїй групі в регулярній першості.

Також нагадаємо, що у півфінальній серії плей-оф команда «ЛДУФК-СКІФ-Спартак» поступилася у двох матчах запорізькій «Козачці-КПУ», а «КСЛІ-Київ-Баскет» з рахунком 1-2 програв БК «Франківськ-ПНУ».

Тож запрошуємо усіх студентів та працівників нашого університету, а також львів’ян і гостей міста Лева прийти у суботу на цікавий баскетбольний поєдинок і підтримати наших дівчат у протистоянні з суперницями зі столиці.

Іван Дупнак