Баскетболістки ЛДУФК сьогодні зіграють перший матч півфіналу плей-оф Вищої ліги

Сьогодні, 18-го квітня, розпочнуться півфінальні зустрічі в рамках чемпіонату України з баскетболу серед жіночих команд Вищої ліги сезону-17/18. До цієї стадії дійшли колективи з Києва, Івано-Франківська, Львова та Запоріжжя. Місто Лева представляє команда «ЛДУФК-СКІФ-Спартак», сформована зі студенток Львівського державного університету фізичної культури та вихованок львівської СДЮСШ ІВС «Спартак» (тренери – викладачі кафедри спортивних і рекреаційних ігор ЛДУФК Ірина Кленіна та Ігор Рманчук).

Перший матч протистояння БК «Козачка-КПУ» – БК «ЛДУФК-СКІФ-Спартак» відбудеться у Запоріжжі вже сьогодні, 18-го квітня. До цього матчу господарки паркету підійшли з хорошим настроєм, адже на попередній стадії двічі впевнено (81:38 на виїзді та 87:37 вдома) обіграли «Тернопіль-ТНЕУ». Нагадаємо, львів’янки у чвертьфіналі також двічі обіграли «Дніпро-СДЮСШОР №5-ДВУФК» (вдома – 83:52 і в гостях – 72:51).

Зустрічі із запорізькою командою обіцяють стати для нашої команди надзвичайно складними, адже у Групі -2-, яку «Козачка-КПУ» виграла, не знайшлося жодної команди, що змогла б їх обіграти. Середня результативність суперниць львівської команди у регулярному чемпіонаті – 90,3 бали за гру. Аналогічний показник у підопічних Ірини Клєніної – 74,5.

Додамо, що матч-відповідь півфінального протистояння відбудеться у п’ятницю, 20-го квітня, у Львові. Якщо за дві зустрічі жодна з команд не здобуде дві перемоги, то третій матч відбудеться у Запоріжжі в понеділок, 23-го квітня.

Іван Дупнак