Баскетболістки СБК «Львів» програли БК «Франківськ-ПНУ»

Дебютант жіночої Суперліги України СБК «Львів», у складі якого виступає чимало студенток Львівського державного університету фізичної культури, а головний тренер Ірина Кленіна працює тут старшим викладачем, зазнав невдачі в Івано-Франківську, поступившись тамтешній однойменній команді – 74:86.

Зігравши майже на рівних першу чверть, львівські баскетболістки відпустили вперед суперника у другому періоді – 19:29. Відтак, підопічним Ірини Кленіної довелося наздоганяти господарок паркету у другій половині гри. І в третій чверті, яку «Львів» виграв (19:14), їм вдалося дещо скоротити розрив у рахунку, який перед заключним відрізком гри був 68:59 на користь БК «Франківськ-ПНУ». Та велика кількість втрат не дозволила команді з міста Лева остаточно переломити хід гри й схилити шальки терезів на свій бік. У підсумку, поразка (74:86), яка стала сьомою у регулярному чемпіонаті, відкинула «Львів» на шосте місце поточної турнірної таблиці. Ситуацію можна буде виправити у найближчих домашніх матчах, яких у СБК «Львів» аж чотири поспіль: 22 грудня – з «Вінницькими Блискавками», 23 грудня – з БК «Рівне-ОШВСМ», 11 січня 2019 року – з БК «Чайка-ДЮСШ», 13 січня – з БК «Козачка-КПУ».