Баскетболістки СБК «Львів» програли в Одесі

СБК «Львів», за який виступає чимало студенток Львівського державного університету фізичної культури, а головним тренером є викладач нашого вишу Ірина Кленіна, у черговому календарному матчі чемпіонату України з баскетболу серед жіночих клубів Суперліги виграв три з чотирьох чвертей, але, на жаль, програв в Одесі «ІнтерХіму-СДЮСШОР» – 64:67.

Початок матчу та й загалом дебютна чверть гри залишилася за підопічними Ірини Кленіної – 19:12. А от друга чверть зовсім не вдалася львів’янкам, яку вони практично провалили – 11:29. Це й стало вирішальним фактором у цій зустрічі приблизно рівних суперників. Після великої перерви баскетболістки СБК «Львів» кинулися наздоганяти суперника й виграли дві заключні чверті (15:9, 19:17) гри. Але відіграти, пропущені у другій чверті 18 очок, підопічним Ірини Кленіної не вдалося. Поразка (64:67) львів’янок посунула їх з третього на четверте місце у турнірній таблиці, яке зараз займає команда «ІнтерХім-СДЮСШОР» з Одеси, в котрої тепер чотири перемоги. В активі СБК «Львів» залишилося три звитяги, одна з яких – саме над баскетболістками «ІнтерХіма-СДЮСШОР» у Львові (52:49). Свій наступний матч регулярного чемпіонату СБК «Львів» зіграє 8 грудня на майданчику БК «Франківськ».