Бій Олександра Усика з Тоні Беллью може відбутися восени нинішнього року

Промоутер чемпіона світу з боксу за версією WBC в першій важкій вазі Тоні Беллью Едді Хірн заявив, що планує продовжити діалог з командою абсолютного чемпіона світу в дивізіоні, випускника аспірантури Львівського державного університету фізичної культури Олександра Усика з приводу організації бою свого підопічного з українцем.

«Беллью готовий. Усик викликав Тоні відразу після бою і підірвав цим бомбу. Вже через півгодини після фіналу суперсерії він дзвонив мені з проханням організувати цей поєдинок. Я поговорив з командою українця – подивимося, що з цього вийде.

Я не бачив бою Усик – Гассієв. В українця був непростий бій в півфіналі з Брієдісом. І я думав, що Гассієв придушить його міццю. Але Усик впорався. Коли може пройти цей бій? У жовтні або листопаді. Зараз ми обмежені в місцях, але для такого бою хочеться знайти підходящий майданчик з великою кількістю місць», – сказав Едді Хірн.

Додамо, що Тоні Беллью не лише прийняв виклик Олександра Усика на бій, а й уже розповів про те, як переможе українця. Крім того, британець заявив, що це буде останній поєдинок у його кар’єрі.

«Усик щойно увійшов в історію – став першим переможцем Суперсерії, володарем Кубка Мухаммеда Алі. Він – володар всіх чотирьох титулів і навіть титулу за версією The Ring. І кого ж він першим викликає на бій? Першим з його вуст зірвалося саме моє ім’я! Я не наївний і не вважаю, що кращий за Усика. Постараюся скористатися з його помилок. Попадання у підборіддя вирішують усе. Я вам – не Гассієв. У мене удар більш серйозний», – сказав Тоні Беллью.

Нагадаємо, свій останній бій Тоні Беллью провів у Лондоні 5-го травня поточного року проти свого знаменитого співвітчизника Девіда Хея і здобув впевнену перемогу, нокаутувавши суперника.

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ