Бій Усик – Гассієв перенесли на літо, але його не переноситимуть із Саудівської Аравії

Бій між українцем, випускником аспірантури Львівського державного університету фізичної культури Олександром Усиком і росіянином Муратом Гассієвим в рамках фіналу Всесвітньої боксерської суперсерії (WBSS) не змінюватиме попередньо визначене місце проведення. Організатори бою не мають наміру переносити поєдинок із Саудівської Аравії. Проте, його дата поки залишається невідомою.

Раніше базовою датою проведення бою вважалося 11-е травня цього року, однак бій був перенесений на літо через травму українського боксера. Промоутер українця Олександр Красюк повідомив, що Олександру Усику оперативне втручання не буде потрібно і влітку він буде на піку своєї боксерської форми.

Нагадаємо, раніше заявку на проведення бою подавала Росія, але українська сторона заявила про необхідність нейтрального місця. Більше того, український боксер, чемпіон світу за версіями WBC та WBO в першій важкій вазі Олександр Усик категорично не хоче, щоб фінал Всесвітньої боксерської суперсерії проходив у Росії.

Стосовно перспектив проведення фінального бою WBSS у Росії він висловився дуже жорстко: «Швидше за все, я буду готовий битися наприкінці червня або на початку липня. І бій точно пройде не в Росії. Звичайно, він може пройти в Росії, але тоді у фіналі не буде Олександра Усика», – сказав український боксер.


Іван Дупнак 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ