Бронза знову оминула команду ЛДУФК

Футбольна команда Львівського державного університету фізичної культури вдруге поспіль не змогла вибороти бронзові медалі Чемпіонату України серед закладів вищої освіти. Цього разу у матчі за треє місце підопічні Олега Колобича поступилися ФК «Тернопіль-Педуніверситет» – 2:4.

Зазначимо, що у рамках регулярного чемпіонату ці команди грали в одній Конференції, але провели між собою лише один поєдинок. У Тернополі «інфізівці» святкували перемогу з рахунком 1:0. Звітна гра була значно результативнішою. Гравці обох команд бажали вписати своє ім’я в історію та посісти призове місце. Тож, на полі точилася справжня чоловіча боротьба. Перший тайм завершився нічиєю – 1:1, хоча треба відзначити, що підопічні Олега Колобича мали забивати, як мінімум, тричі.

Після перерви перевага була вже на боці «педагогів». Спочатку вони вийшли уперед після того, як Дмитро Познанський замкнув простріл с флангу. Невдовзі львів’яни відновили рівновагу, реалізувавши пенальті. А буквально за хвилину арбітр вказав на точку і в інший бік. Юрій Заставецький пробив влучно, знову вивівши вперед ФК «Тернопіль-Педуніверситет». Інтрига у матчі зберігалася до останньої хвилини, доки Микола Когут ударом з середньої відстані не встановив остаточний рахунок – 4:2. Тож команда Василя Івегеша кладе до власної кишені черговий комплект нагород, а львівський «інфіз» знову повернувся з «Фіналу чотирьох» до Львова без медалей.

ФК «Тернопіль-Педуніверситет» – «ЛДУФК» (Львів) –
4:2 (1:1)

Арбітр – О. Шкурченко (Черкаська обл.).

Асистенти  арбітра: С.Грушко (Київська обл.), Д.Ступак (Київська обл.).

Четвертий  арбітр – М.Синицький (Київ).

ФК «Тернопіль-Педуніверситет»: 12. Рогаль, 6. Заставецький, 14. Савка, 4. Стриєшин, 10. Кривий, 3. Левіцький, 15. Волохатий, 18. І. Когут, 19. М. Когут (17. Скибіцький, 90+1), 11. Гатала (5. Дорик, 90+1), 9. Познанський (16. Роман, 90+3).

Головний тренер – Василь Івегеш.

«ЛДУФК»: 12. Ющишин, 8. Матушевський, 19. Лебеденко, 13. Бусько (5. Бариляк, 14, 2. Медвєдєв, 61), 14. Білий (4. Кісільовський, 78), 16. Макогон, 11. Іваночко (15. Шандра, 63), 17. Войтович (8. Пентелейчук, 67), 22. Савошко (10. Дулібський, 84), 7.Толочко, 9. Карпенко.

Головний тренер – Олег Колобич.

Голи: 1:0 Волохатий (24), 1:1 Матушевський (35), 2:1 Познанський (56), 2:2 Толочко (60, пен.), 3:2 Заставецький (62, пен.), 4:2 М. Когут (90).

Попередження: Кривий (65) – Ющишин (61), Толочко (80), Лебеденко (84).

Прес-служба ВФАС