Чемпіонський графік «Галичанки»

Гандболістки львівської «Галичанки», кольори якої захищають здебільшого випускниці й студентки Львівського державного університету фізичної культури, вигравши усі 14 матчів чемпіонату України серед команд суперліги, підтверджують статус найсильнішої команди країни останніх років.

Завершальні поєдинки 2017 року проти відвертого аутсайдера турніру тернопільського «Економ-Універу» для галичанок перетворилися на тренування з підвищеною відповідальністю. Як і в першій, так і в повторній зустрічі, перевага львівської команди була вражаючою, дівчата грали в своє задоволення і їм майже все вдавалося. Тому фінальна сирена зафіксувала закономірні перемоги львівської «Галичанки» – 31:15 і 31:14. Як бачимо, навіть у кількості закинутих м’ячів галичанки були одностайними. Отож, на новорічну-різдвяну паузу «Галичанка» йде в статусі впевненого лідера, бо команда Тетяни Штефан і Анжели Савченко перемогла усіх своїх суперниць.

Щодо результатів інших матчів звітного туру, то «Карпати» в Ужгороді двічі обіграли свого конкурента в боротьбі за друге місце херсонську «Дніпрянку» – 29:27 і 25:19. Відтак, турнірне становище жіночих команд суперліги України є таким: «Галичанка» – 28 очок (14 матчів), «Карпати» – 21 (14), «Дніпрянка» – 12 (14), «Реал» – 11 (12), «Спартак» – 8 (12), «Економ-Універ» – 0 (14).

Роман Цюняк