Четверо санкарів ЛДУФК вибороли ліцензії на Олімпіаду-2018

В американському Лейк-Плесіді завершився черговий, п’ятий етап розіграшу Кубка світу з санного спорту сезону-2017/2018. Родзинкою змагань у цьому невеличкому містечку в штаті Нью-Йорк (населення Лейк-Плесіду становить лише близько 2700 мешканців), що уже двічі ставало у своїй історії столицею зимових Олімпіад (ІІІ і ХІІІ Ігор, у 1932 та 1980 роках відповідно), було те, що саме на них завершувався відбір на ХХІІІ Білі Ігри-2018, які пройдуть з 9-го по 25-е лютого у південнокорейському Пхьончхані.

Українські санкарі вибороли наразі п’ять олімпійських ліцензій. Приємно, що одразу четверо з посеред них є випускниками Львівського державного університету фізичної культури. Зокрема, у змаганнях на двомісних санях у чоловіків виступатиме на льодовій трасі в Пхьончхані «синьо-жовтий» дует у складі Олександра Оболончика та Романа Захарківа. У стартах на одномісних санях Україну представлятимуть Олена Шхумова (серед жінок) і Андрій Мандзій (серед чоловіків). Разом з останнім змагатиметься і львів’янин Антон Дукач.

Втім, наразі визначений лише попередній список учасників, який може бути розширений. Тож представництво української команди в санному спорті на олімпійському турнірі в Південній Кореї можливо збільшиться до шести. Адже ще одна випускниця ЛДУФК Олена Стецків знаходиться на листі очікування.

Додамо, що змаганнями у Лейк-Плесіді завершилася перша частина сезону-2017/2018. Зараз у санкарів новорічно-різдвяні канікули. А відновляться офіційні старти за десять днів – 5-го і 6-го січня вже наступного, 2018 року на льодовій санно-бобслейній трасі у німецькому місті Кенігзее відбудеться черговий, шостий етап Кубка світу сезону-2017/2018.


Іван Дупнак 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ