Четверта звитяга наших студентів-футболістів

Футболісти-студенти Львівського державного унівреситету фізичної культури здобули четверту поспіль перемогу у матчах Універсіади Львівщини-2018. Цього разу наша збірна на полі рідного стадіону СКІФ перемогла команду Львівського торговельно-економічного університету (колишня Комерційня Академія) – 4:1.

Підопічні Олега Колобича забили швидкий гол після того, як на 5-ій хвилині Володимир Войтович головою поцілив у верхній кут – 1:0. Здавалося, і в цьому матчі побачимо багато забитих м’ячів. Але гравці ЛДУФК під осіннім сонцем перейшли на монотонну гру зі спокійним перепасовуванням і контролем м’яча. Звісно, за такої гри без швидкості й до небезпечних моментів справа практично не доходила, аж поки здалеку не пробив центральний захисник Роман Білий – м’яч влучив у поперечину, а першим на добивання встиг Станіслав Демків – 2:0. Цей забитий м’яч ще більше заспокоїв гравців ЛДУФК, чим неодмінно скористався суперник і один гол відквитав. Отож, на перерву команди пішли за рахунку 2:1 на користь збірної ЛДУФК.

У другому таймі свою територіальну й ігрову перевагу підопічні Олега Колобича втілили у два забиті м’ячі. Спочатку індивідуальний рейд нашого правого оборонця Богдана Куртяка завершився його влучним ударом і красенем-голом – 3:1. А через шість хвилин Юрій Іваночко обігрався із Володимиром Войтовичем, вийшов один на один з воротарем суперника і влучно пробив – 4:1.

Тепер на студентів-футболістів ЛДУФК очікує вирішальний поєдинок Універсіади Львівщини-2018 за перше місце із командою Львівського Національного аграрного університету, який відбудеться на стадіоні СКІФ 22 жовтня (орієнтовний початок матчу – 15 год.). Тому запрошуємо усіх працівників ЛДУФК прийти того дня на СКІФ і забезпечити нашим гравцям гарячу підтримку.

Збірна ЛДУФК –
збірна Торговельно-економічного університету –
4:1 (2:1)

ЛДУФК: Артем Денега, Богдан Куртяк, Максим Дерман, Роман Білий (Олександр Медведєв, 84), Назар Стебельський, Олександр Рибачук, Віталій-Дмитро Теплий (Павлюх Іван, 64), Станіслав Демків (Юрій Іваночко, 63), Максим Хімчак (Олександр Савошко, 57), Володимир Войтович, Дмитро Пентелейчук.

Голи у ЛДУФК: Войтович (5), Демків (34), Куртяк (72). Іваночко (78).