Cьогодні у Львові стартує шостий тур ватерпольної Суперліги України сезону-17/18

Сьогодні, 25-го травня, у Львові стартує шостий, заключний тур XXVII Чемпіонату України з водного поло серед клубів чоловічої Суперліги, поєдинки якого пройдуть на водному майданчику басейну СКА. У головному змаганні національного рівня сезону-2017/2018 боротьбу за нагороди після двох попередніх турів продовжують чотири команди: збірна Харківської області, ВК «Маріуполь», харківський «НТУ-ХПІ» ШВСМ та львівське «Динамо», в складі якого грає група нинішніх студентів та випускників Львівського державного університету фізичної культури, а очолює команду тренерський тріумвірат у складі Ігоря Зінкевича, Олексія Шведова і Віктора Момота, які вищу освіту здобули у стінах нашого університету.

На другому, фінальному етапі цей квартет проводить ще чотири тури, причому кожна команда була або буде господарем одного з них. Чемпіон та призери визначаться за сумою результатів матчів усіх шести турів між чотирма командами, упродовж яких кожна зіграє по 18 матчів.

Напередодні, одразу після заключного тренування перед домашніми іграми, тренери львівського «Динамо» визначилися зі складом. Зазначимо, аби після дворічної перерви повернути собі чемпіонський титул, динамівцям достатньо у трьох заключних іграх набрати п’ять очок.

ВОДНЕ ПОЛО. ЧОЛОВІКИ. ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ-2017/2018.
СУПЕРЛІГА. 6-ий ТУР

25– 27 травня 2018 року. Львів. Басейн СКА

Головний  суддя  змагань – Валерій Завізіон (Київ, національна категорія)

Судді  туру: Сергій Гончаров (Дніпро, міжнародна категорія), Мар’ян Островський (Львів, національна категорія), Георгій Махарадзе (Одеса, національна категорія), Дмитро Черленяк (Ужгород, перша категорія).

РОЗКЛАД  МАТЧІВ  6-го  ТУРУ

День 1-ий
25 травня (п’ятниця)

Збірна Харківської області – «НТУ-ХПІ» ШВСМ (Харків)

«Динамо» (Львів) – ВК «Маріуполь»

День 2-ий
26 травня (субота)

«НТУ-ХПІ» ШВСМ (Харків) – «Динамо» (Львів)

ВК «Маріуполь» – Збірна Харківської області

День 3-ій
27 травня (неділя)

«НТУ-ХПІ» ШВСМ (Харків) – ВК «Маріуполь»

Збірна Харківської області – «Динамо» (Львів)

ЗАЯВКА «ДИНАМО» НА 6-ий ТУР:

Воротарі – Костянтин Нікольський (1997), Нестор Бабський (2002);

Польові  гравці – Максим Осика (2002), Юрій Мамєтьєв (1987), Максим Ратков (1989), Олександр Дядюра (1988), Роман Грищук (1996), Орест Джура (2000), Марко Мартініч (1992), Владислав Бабаєнко (1989), Костянтин Алєксєєв (2001), Хрвоє Брлічіч (1983), Антон Погосян (2000), Іван Копан (1992) та Михайло Лісовий (2000)

Тренери – Олексій Шведов, Ігор Зінкевич, Віктор Момот.

Іван Дупнак