Cтуденти спеціальності «Туризм» переймають досвід ТА Coral Travel

Кафедрою економіки, менеджменту та готельно-ресторанного бізнесу Львівського державного університету фізичної культури в межах проекту «Поділися своїм досвідом» на семінарське заняття зі студентами третього курсу спеціальності «Туризм», з дисципліни «Менеджмент в туризмі» було запрошено менеджера по туризму ТА Сoral Travel Анну Мельничук.

Туристичне агентство Coral Travel цього року на головній події Starway 2017 нагороджено, як одне з кращих агентств України. За сім місяців праці агентство отримало Категорію PERFECT – четверте місце серед міст нашої держави з населенням від 650 до 900 тисяч.

Анна Мельничук розповіла свою історію досягнення успіху. Досвід, яким поділилась спікер засвідчив, що успіх приходить до тих, хто рухається вперед, до тих, хто безперервно навчається та саморозвивається, до тих, хто розподіляє свої сили з розумом.

Меседж, який винесли студенти з заняття – кожна людина має реальні можливості керувати власним життям і розвитком, розвивати власне «я», досягати відчуття впевненості й надійності.

Доцент Світлана Криштанович