День працівників видавництв, поліграфії та книгорозповсюдження

Напередодні відзначення свого професійного свята колектив редакційно-видавничого відділу Університету дякує всім авторам і директорові бібліотеки ЛДУФК Ірині Рудольфівні Свістельник за співпрацю та сподівається на її успішне продовження, адже завдяки спільним творчим пошукам світ побачили НАШІ ВИДАННЯ!

У цьому році наш Університет святкує десятиріччя власної видавничої діяльності. До становлення університетської видавничої справи доклалися висококваліфіковані фахівці – Марта Мартинюк (керівник відділу, 2005–2006 рр. ), Світлана Кріль (технічний редактор, 2007–2009 рр.), Ірина Бойчук (коректор, 2012–2014 рр.), Ірина Лайтарук (редактор від 2014 р.), Уляна Максимів (редактор від 2017 р.), Єлизавета Лупиніс (редактор від 2005 р.), Оксана Борис (керівник відділу від 2007 р.), Станіслав Кустов (дизайнер, 2008–2015 рр.), Олексій Мороз (технічний редактор від 2008 р.), Степан Осінчук (верстальник від 2015 р.), Григорій Чопик (редактор від 2017 р.).

У ці дні також згадуємо світлої пам’яті Володимира Бойка, оскільки багато років університетські видання друкує ТзОВ НВФ «Українські технології». Особливу вдячність за надійність, акуратність і пунктуальність висловлюємо теперішньому директорові фірми Богданові Пелеху.

В усі часи поліграфічна справа була запорукою розвитку освіти, науки, культури й інших сфер суспільного життя країни. Сьогодні, в умовах інформаційної війни проти України, активна громадянська позиція, професіоналізм і патріотизм працівників видавництв, чиї імена дрібненькими літерами вписані на останніх сторінках видань, є надзвичайно важливим внеском у формування громадської думки, світогляду молодого покоління, культурного та духовного середовища Держави.