День студента в нашому «зоряному» Університеті (Фото)

20 листопада 2018 року в рамках відзначення Міжнародного дня студента у Львівському державному університеті фізичної культури відбулася святкова програма. Дійство підготував культурно-мистецький відділ.

Студентські роки – найщасливіші в житті кожної людини, яка робить перші самостійні кроки. Неповторні миті становлення особистості залишають спогади назавжди. Отак у пошуках істини, творчості – мандруємо до вершин досконалості.

Головними учасниками свята були вихованці театрального гуртка культурно-мистецького відділу: досвідчені артистки Ірина Вавриків та Олена Яремчук, а також першокурсниці-дебютантки Дарія Кушнір, Валентина Ковальчук та Марія Збирко. Режисер – Зоряна Грегорійчук. Дівчата вдалися до витонченого гумору про студентське життя, перипетій перед іспитами, а відтак секретів успішного навчання.

На сцені виступила вихованка Театру спорту – Зоряна Бабченко. Керівники – Аліна та Михайло Сениці. Сучасний епатажний танець виконала студентка кафедри хореографії та мистецтвознавства Галина Осадців.

Згодом стартували цікаві запитання для глядачів. Чим складнішими були питання вікторини, тим активніше й креативніше відповідали студенти. Адже вони завжди відзначаються винахідливістю у вирішенні будь-якої ситуації.

Акробатичний номер виконали Аліна Бицюк – студентка кафедри туризму та гостя Університету Любов Кир’янова. А східний танець подарували студентки кафедри хореографії та мистецтвознавства Єлизавета Дацко і Юлія Коваленко.

На завершення святкової програми пісню «Лови момент» українського гурту «Антитіла» заспівали студенти 22 групи факультету фізичної терапії та ерготерапії – Христина Стецько, Вікторія Демко та Ілля Сухораба. Куратор – старший викладач кафедри гуманітарних дисциплін Ірина Гузенко.

Отож, із Днем студента! Творчого натхнення, спортивного гарту, здійснення мрій на славу нашій Україні! Будьте яскравими і особливими, адже навчаєтесь в «зоряному» Університеті фізичної культури. Малюйте мрії без ламаних ліній!

Іванна Литвинець,
культурно-мистецький відділ