День туризму: усі дороги ведуть в ЛДУФК! (Фото)

Вчора, 26-го вересня 2018 року, напередодні Міжнародного дня туризму у Львівському державному університеті фізичної культури відбувся святковий концерт. На свято завітали всі, хто наполегливо вчиться, здобуває досвід у міжнародних програмах, щоб зростати найкращим студентом факультету туризму ЛДУФК. Хоча численні успіхи студентів і викладачів кожного разу підтверджують: наш Університет підкорює найвищі вершини спорту, науки, культури, мистецтва...

Концертну програму супроводжували старший викладач кафедри гуманітарних дисциплін Ірина Гузенко та аспірант Павло Кучер. 

Найперше офіційні вітання пролунали від декана факультету туризму, доцента Володимира Холявки та заступника декана, завідувача кафедри спортивного туризму, доцента Андрія Кухтія. «Факультету туризму лише три роки, але ми працюємо і розвиваємося, – сказав Володимир Холявка, – Сьогодні в залі розміщена карта, на якій прапорцями позначено міста, села, всі куточки, з яких прибули наші студенти. Чекаємо, що приїжджатимуть все більше, щоб впевнено нести прапор Львівського державного університету фізичної культури».

З нагоди свята нагородили найкращих студентів факультету туризму, а також вручили сертифікати студентам і викладачам Університету, які брали участь в міжнародному стажуванні. У номінації «Спортивна слава факультету туризму» перемогли студенти VI курсу Іван Ручко та Романна Петрик. Найкращою в номінації «За успіхи у науковій роботі» визнана студентка V курсу Зоряна Руминська.

У номінації «Лідер студентського життя» – студентка ІІ курсу Ірина Вавриків. У номінації «Іміджмейкер факультету туризму» – студентка ІV курсу Марта Андрусяк. Найкращою у номінації «Відкриття року» стала студентка ІІ курсу Єлизавета Щоколова. У номінації «Таланти факультету туризму» – студенти ІІ курсу Марія Гатлан, Олена Яремчук та В’ячеслав Процько.

Окрасою святкового дійства, безумовно, був «Театр Спорту ЛДУФК» – лауреат міжнародних фестивалів та конкурсів в Україні, Словаччині та Польщі від керівництвом Аліни та Михайла Сениці. Овації зірвали Ірина Сергієнко і Яна Заєць – студентки факультету педагогічної освіти, Анастасія Красільнікова та Марта Заленжна, студентки факультету спорту, кандидати у майстри спорту України, чемпіонки Універсіади Львівщини, призери Всеукраїнських змагань. Також виступили переможниці першості України, призери міжнародних змагань та гран-прі зі спортивної акробатики, кандидати у майстри спорту України, вихованці кафедри гімнастики, студентки Львівського коледжу індустрії моди Яна Коверко та Софія Ісаєнко.

Завідувач кафедри туризму, професор Іван Волошин, який назвав себе «наймолодшим» туристом Університету, у своєму привітанні зазначив: «Я об’їздив дуже багато країн Європи, Північної та Південної Америки. Бажаю нашим студентам стати вправними мандрівниками, щоб прославляти Україну і рідний Університет. Треба добре вчитися, відвідувати різні країни, природні об’єкти, знайомитися з етнічними особливостями...».

Концертна програма тривала. І куди вже без пісень під акомпанемент гітари! Студенти ІІ курсу факультету фізіотерапії та ерготерапії Марта Шолок, Ілля Сухораба та Христина Стецко заспівали «Де б я не був», «Вітряк», «Старі фотографії». А запальний «Циганський танець» подарували студентки ІІІ курсу кафедри хореографії та мистецтвознавства (постановник – старший викладач кафедри Андрій Бойко).

Із привітаннями і побажаннями зростати достойними фахівцями галузі туризму виступила Лідія Тимошенко, старший викладач кафедри спортивного туризму, наголосивши на важливому рядками із «Літопису Червоної Калини»: «Бо тільки спорт гартує і кріпить зболілий організм нації та виліковує його від рабства і хамства, являючись одиноким середником, що плекає не лише здорове тіло і душу, а й плекає кріпкі характери».

Оригінальними й справді епатажними були сучасні танці у виконанні студенток І курсу факультету педагогічної освіти Ярини Войтик та учасниць танцювального колективу «Епатаж» (керівник – Наталія Романишак). На сцені заспівав аспірант та викладач нашого Університету Віталій Козовий. А Вікторія Стадницька, студентка факультету післядипломної та заочної освіти прочитала «Манкурти» Бориса Кулика. Якими ще талантами славний ЛДУФК з’ясувалося згодом, коли студент І курсу факультету педагогічної освіти Остап Губка виконав музичний твір на саксофоні. Концертну програму доповнили гумористичним жанром, з яким переконливо справився студент І курсу факультету туризму Олександр Савойло.

«Світ – це книжка і той, хто не подорожує, читає лише одну сторінку», – зауважив колись Св. Августин. Саме час для читання. Зичимо яскравих мандрів!

 

Іванна Литвинець,
культурно-мистецький-відділ 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ