День відкритих дверей у ЛДУФК (Фото)

Сьогодні у Львівському державному університеті фізичної культури ім. Івана Боберського був організований День відкритих дверей з метою ознайомлення потенційних вступників зі спеціальностями та умовами навчання.

На початку зустрічі гості переглянули документальний фільм про історію нашого вишу, знаних професорів та видатних спортсменів, які на міжнародній арені уже понад 70 років прославляють Україну, а зокрема й місто Львів та Університет.

Відповідальний секретар приймальної комісії, кандидат географічних наук, доцент кафедри туризму Володимир Худоба виступив з доповіддю на тему: «Особливості вступної кампанії у 2019 році». Він ознайомив потенційних абітурієнтів з переліком факультетів, конкурсних предметів, термінами вступної кампанії та здачі творчих конкурсів, умовами вступу для здобуття освітнього ступеня «Бакалавр» на основі повної загальної середньої освіти, а також «Молодшого спеціаліста» і «Магістра».

Гості заходу – майбутні абітурієнти та їхні батьки – отримали необхідну інформацію від деканів щодо діяльності факультетів, а пізніше мали змогу поспілкуватись з представниками усіх кафедр Університету.

Яскравою прикрасою заходу була виставка декоративних виробів з цукру.