Дев’ятеро регбістів ЛДУФК стали бронзовими призерами Суперліги-2018

У суботу, 17-го листопада 2018 року на стадіоні «Юність» у Львові відбувся заключний матч чемпіонату України з регбі-15 серед чоловічих команд Суперліги, де в очному протистоянні за бронзовий комплект медалей зустрілись столичний «Антарес» та львівський «Сокіл», в складі якого на поле вийшло шестеро студентів та два випускники Львівського державного університету фізичної культури, а одним з тренерів команди є Євгеній Тарасенко, який вищу освіту здобув у стінах нашого вишу.

На фото підкидання тренера Євгена Тарасенка
(випускника ЛДУФК)

Гра видалася дуже стрімкою, динамічною і видовищною. З перших секунд гри підопічні Юрія Грабовського та Євгенія Тарасенка заволоділи ініціативою і після стрімкого прориву Павла Чеховського, який обіграв трьох суперників і віддав результативний пас Мартину Грищенку, рахунок у зустрічі було відкрито – 5:0. «Соколи» на цьому не зупинилися, а продовжували нагнітати свою гру, що перевтілилося у комфортну перевагу 19:0 вже у середині першого тайму. Та гості з Києва і не думали здаватися: скориставшись помилкою наших гравців «Антарес» скоротив відрив львів’ян. Перший тайм закінчився перевагою господарів – 19:13, а ще під кінець тайму жовту картку отримав гравець команди господарів поля Павло Галан.

Розпочавши другу половину зустрічі у меншості, нашим хлопцям вдалося двічі приземлити «овального» у заліковому полі суперника. Варто відмітити у цих занесеннях зв’язку Ханьков / Козак. На це гості відповіли теж двома занесеннями з однією реалізацією. За рахунку 31:25 львів’яни вирішують пробити штрафний по воротах по центру воріт. Нагадаємо, що галичан влаштовувала перемога з різницею сім пунктів і більше. До фішки підійшов Остап Козак і не схибив. Останній штурм киян львів’яни зуміли стримати. Матч завершився з рахунком 34:25 на користь «Сокола». Відтак, набравши достатню кількість очок львів’яни не лише перемогли суперника зі столиці, а й у підсумку вибороли «бронзу» чемпіонату України з регбі-15 серед чоловічих команд Суперліги.

Додамо, що у складі «Сокола» грало вісім представників Львівського державного університету фізичної культури, а саме: випускники Павло Чеховський і Роман Чорнописький, магістранти Остап Козак, Остап Грищенко, Сергій Пустовойченко та Ігор Ленківський, студент четвертого курсу Богдан Ханьков і першокурсник Юрій Кунинець.

Тож вітаємо наших хлопців
із завоюванням бронзових медалей!