Діана Нагорнюк – бронзова призерка Кубка України! (Фото)

В Чернігові з 9 по 13 березня 2018 року відбувається Кубок України з важкої атлетики. Завершилися змагання жінок. У змаганнях взяли участь близько 70 жінок з 22-х областей України.

Найкращим виявився виступ нашої досвідченої важкоатлетки, багаторазової призерки національних змагань, студентки 4 курсу факультету спорту Нагорнюк Діани. У ваговій категорії до 75 кг вона виборола бронзову нагороду Кубка України. Результат нашої спортсменки у ривку – 76 кг та у поштовху – 89 кг.

У ваговій категорії до 48 кг змагалася студентка факультету фізичної реабілітації, майстер спорту Заяць Ольга. Після травми наша спортсменка вперше за пів року вийшла на національний поміст. У результаті виступу Ольга вдало використала всі 6 спроб та впоралася у ривку із 55 кг та у поштовху із 71 кг та змогла вибороти 5 місце.

Цікавим видався виступ випускниці ЛДУФК, дебютантки національних змагань з важкої атлетики Васьків Ірини. Спортсменка сильно зарекомендувала себе на обласних змаганнях, виборовши одну із трьох путівок на національні змагання.

У ваговій категорії до 58 кг Ірина у ривку змогла підняти штангу вагою 64 кг, а поштовху 83 кг та виборола також 5 місце Кубка України. Також спортсменка зробила спробу на 86 кг, яка забезпечувала їй виконання нормативу майстра спорту України. Однак, технічна помилка у поштовху від грудей на жаль не дозволила суддям зарахувати цю спробу.

Команда жінок Львівщини на Кубку України зупинилася за крок до командного п’єдесталу та вперше за десятиріччя своєї історії посіла високе 4 місце.

Вітаємо спортсменок та кафедру АВС зі здобутками!