До Львова – із Кубком України!

У Броварах востаннє в сезоні зібралися найсильніші борці країни, аби визначити переможців і призерів Кубка України. Студентки та випускниці Львівського державного університету фізичної культури вкотре довели свій високий рівень майстерності у жіночій боротьбі.

Зокрема, випускниці нашого університету Лариса Скоблюк, Ірина Гусяк, Алла Черкасова стали переможцями Кубка України 2017 року. Продовжила славні традиції боротьби Львівщини студентка ЛДУФК (IV курс, ФС) Ольга Левчун (на фото), котра посіла друге місце.

Відтак, у нашому активі три золотих і одна срібна медалі. Могло бути і більше, адже дехто з наших дівчат лише повернувся з фіналу Кубка світу (Чебоксари), де збірна команда України посіла шосте місце. У складі збірної виступали Боднар Софія (магістратура ФФВ) та випускниця ЛДУФК Шнайдер Ольга.

Отож, вітаємо наших дівчат та їхніх тренерів із вдалим завершенням сезону й бажаємо успіхів у новому 2018 році.