Доцент ЛДУФК Світлана Криштанович пройшла науково-педагогічне стажування у ВШМВІСК у польському Холмі (Фото)

Доцент кафедри «Економіки та менеджменту», кандидат наук з державного управління Криштанович Світлана Володимирівна пройшла науково-педагогічне стажування у Вищій школі міжнародних відносин і суспільної комунікації в м. Холм (Польща).

В процесі стажування вивчався досвід системи вищої освіти в Польщі, актуальні нормативні акти у вищій школі, освітнє право стосовно польської освіти (початкової, середньої повної, середньої та вищої освіти), стандарти та рекомендації щодо наукових досліджень, магістерських робіт; методики викладання у вищих навчальних закладах Польщі (Модель предметних карток, Аудіовізуальні методи в процесі навчання) тощо.

Світлана Володимирівна відвідувала лекції, семінари, тренінги, приймала участь у майстер-класах. Під час стажування ознайомилася з тематикою наукових досліджень наукових працівників  Вищої школи міжнародних відносин і суспільної комунікації; з науково-методичними матеріалами; з тематикою та структурою магістерських робіт з елементами Європейської системи трансферу оцінок (ЄСТS), яку використовують європейські вищі навчальні заклади. Також в рамках програми стажування була передбачена культурна програма, що дозволила ознайомитися з історією м. Холм, відвідати підземелля та музеї.