Доля «бронзи» вирішиться у Львові 3 травня

Жіноча команда Львівського державного університету фізичної культури «ЛДУФК-СКІФ-Спартак» (головний тренер – Ірина Кленіна) після переконливої домашньої перемоги над БК «КСЛІ-Київ-Баскет» (76:60) поступилася на останніх хвилинах виїзної зустрічі у столиці України – 48:50. Відтак, доля «бронзи» жіночої вищої ліги України вирішиться у третій грі, яка відбудеться на майданчику Львівської обласної ДЮСШ 3 травня.

Щодо поєдинку в Києві, то визначальною стала перша чверть, яку студентки ЛДУФК програли – 8:16. Згодом підопічні Ірини Кленіної вирівняли гру, виграли наступні дві чверті (18:12 і 13:11) й на заключний період виходили за рівного рахунку – 39:39. Рівною була боротьба і упродовж усієї четвертої чверті. За 1.56 до сирени Анжела Зволяк після проходу зрівняла рахунок – 45:45. Та, пропустивши дві атаки суперниць (50:45), наша команда знову змушена була відіграватися. І це майже їй вдалося (50:48), але забракло ще одного влучного кидка, бо спроби Катерини Скакаліної та Анжели Зволяк на останніх секундах основного часу гри були хибними. У підсумку, прикра поразка львівських студенток (48:50), яким 3 травня знову доведеться зустрітися із дублерами новоспечених чемпіонок України-2018 жіночої суперліги, якими є баскетболістки БК «КСЛІ-Київ-Баскет».

Найрезультативніше у київському матчі в складі львівської команди «ЛДУФК-СКІФ-Спартак» зіграли: Марія Ковтун – 14 очок і 9 підбирань + 3 блок-шоти; Вікторія Бабич – 11 очок і 15 підбирань; Катерина Скакаліна – 10 очок і 8 підбирань.