Дорогі наші студенти та шановні колеги!

Прийміть наші щирі вітання з Різдвом Христовим та Новим, 2018 роком! Нехай Ваші серця будуть зігріті любов’ю і теплом, домівки повняться добром, радістю та Божим благословінням, а очі світяться щастям. Нехай з останніми хвилинами Старого року Вас покинуть турботи та негаразди, а Новий, 2018-й рік упродовж усіх 365 днів буде щедрим на цікаві плани, нові досягнення та професійні перемоги.

Рік Новий – казковий час!
Здивує хай він щастям Вас
Це рік добра і рік кохання.
Тож прийміть від нас вітання:
Будьте добрі та здорові,
Побажаєм Вам любові,
Світла й радощів багато,
Щоб життя було, як свято!

Нехай ці свята, як вісники оновлення життя, нових мрій та сподівань, дадуть Вам і Вашим родинам добро, мир та злагоду. Бажаємо Вам, щоб у новому році Ви зробили все те, про що мріяли у попередньому. Віримо, що у новому році Ви відчуєте турботу з боку колег, тепло друзів та любов близьких.

Дай Боже Вам любові і тепла,
Добра в сім’ї і затишку в оселі,
Щоб щастя світла музика текла
В різдвяні свята, щедрі і веселі!
Хай здійснює бажання рік Новий,
Хай Ваші починання процвітають,
З чудовим святом, радості і мрій
Ми щиро і сердечно Вас вітаєм!

Бажаємо щоб Різдвяна зоря запалила у Ваших серцях вогонь віри й любові, надії та оптимізму, наснаги і невичерпної енергії! Щастя Вам, міцного здоров’я і здійснення усіх найзаповітніших мрій. Ну й звісно у такий важкий для усієї України час, бажаємо нам усім миру, злагоди і перемоги на Східному фронті та єдності нашої держави. Слава Україні! Героям слава!

З Новим Роком! Христос народився! Славімо його!

З повагою,
ректорат Львівського державного університету фізичної культури