Екскурсія на Різдво до Львова від ГО «Центр громадянських ініціатив «Ми разом»

ГО «Центр громадянських ініціатив «Ми разом» в рамках своєї діяльності та з метою проведення культурно-просвітніх заходів для нечуючих дітей з інвалідністю Донецької та Луганської областей, організовує екскурсійну поїздку у місто Львів на різдвяні канікули.

Мета поїздки: Познайомити дітей зі Львовом, з історією та культурою міста, з різдвяними традиціями. Розширити кругозір дітей, викликати прагнення до розвитку, вивчення своєї історії, пробудити в них патріотизм та любов до України. Познайомити дітей з їх однолітками, що також мають вади слуху і мешкають у Львові.

Дати поїздки: В період з 08.01.2018р по 12.01.2018 р.

Для кого це: Нечуючі діти віком від 7 до 18 років з Краматорську, Костянтинівки, Сватове, Северодонецька – 17 чол., крім того, 3 дорослих у супроводі. Разом – 20 осіб.

Просимо Вас долучитися до благодійного проекту та виступити Партнером цього заходу. Будемо вдячні, якщо Ви зробите грошовий благодійний внесок на організацію поїздки або допоможете з організацією транспортування, проживання( в гуртожитку – три ночі) та харчування(сніданок – три рази/вечеря – два рази), з організацією екскурсійної програми та інші цікаві заходи для дітей під час перебування у Львові. З нашого боку, ми з вдячністю висвітлимо на своїх сторінках в інтернеті соціально-орієнтовну позицію Вашої організації щодо людей з інвалідністю, а також про Ваш благодійний внесок в підтримку та розвиток дітей, які в силу обставин потерпають від бойових дій на Сході України.

З нашою діяльністю Ви можете ознайомитися за посиланням www.facebook.com/oorazom

Всі необхідні реєстраційні документи нашої Громадської організації надамо окремим листом. Відповідальна за захід особа – Наталія Букіна, тел.: (066)755-48-60, e-mail: 7554860@gmail.com

Свою відповідь про прийняте Вами рішення просимо направляти на вказану вище електронну пошту, або зателефонувати відповідальній особі.

Щиро дякуємо Вам за благодійну допомогу!

Екскурсійна поїздка на Різдво до Львова від ГО «Центр громадянських ініціатив «Ми разом»


ГО «Центр громадянських ініціатив «Ми разом» 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ