«Фінал чотирьох»: післяматчеві пенальті на користь суперника

Збірна команда футболістів Львівського державного університету фізичної культури у Києві відіграла перший матч «Фіналу чотирьох» Студентської ліги України. Підопічні Олега Колобича у серії післяматчевих пенальті поступилися команді ФК «Кременець-Академія» (команда представляє Кременецьку обласну гуманітарно-педагогічну академію ім. Т. Шевченка) – 4:5.

Основний час гри завершився унічию – 3:3. На перших хвилинах футболісти ЛДУФК відкрили рахунок. Згодом пропустили два голи у контрвипадах суперника. Та влучні удари Лебеденка та Буська відновили статус-кво. Більше того, на останніх хвилинах футболісти ЛДУФК втратили реальну нагоду виграти в основний час гри. А в серії післяматчевих пенальті більше пощастило гравцям «Кременця» – 5:4.

Отож, завтра, 31 травня, футболісти ЛДУФК гратимуть за третє місце із ФК «Тернопіль-Педуніверситет».

ФК «Кременець-Академія» – «ЛДУФК» (Львів) – 3:3 (3:1),
пен. 5:4

30 травня. Київ. Стадіон Олімпійського коледжу ім. Піддубного.
100 глядачів. +29°С

Арбітр – А. Гончарук (Київ).

Асистенти: Є. Слюсар (Київ), А. Голік (Київ).

Четвертий  арбітр – М. Шевель (Фастів).

ФК «Кременець-Академія»: 12. Механів, 3. Старушкевич, 8. Пікуль (к), 4. Є. Щербатюк, 6. Кохман, 19. Бадиляка (16. О. Понєдєльнік, 77), 14. Кривобедрий, 9. Герасимчук (22. Томич, 68), 10. Слоневський (17. М. Корзун, 75), 18. Ніколайчук, 7. А. Понєдєльнік.

Головний тренер – Анатолій Антонюк.

«ЛДУФК»: 12. Мозіль, 2. Бариляк, 4. Лебеденко, 5. Матушевський, 7. Толочко, 13. Бусько, 15. Шандра (8. Пентелейчук, 78), 16. Макогон, 17. Войтович, 22. Савошко (11. Іваночко, 60), 9. Карпенко.

Головний тренер – Олег Колобич.

Голи: 0:1 Войтович (2), 1:1 Кривобедрий (8), 2:1 Кривобедрий (13), 3:1 Слоневський (44, з пенальті), 3:2 Лебеденко (46), 3:3 Бусько (74).

Післяматчеві  пенальті: 0:1 Войтович, 1:1 Пікуль, 1:2 Макогон, 2:2 Кривобедрий, 2:3 Толочко, 3:3 Кохман, 3:4 Іваночко, 4:4 А. Понєдєльнік, 4:4 Мозіль (повз ворота), 5:4 Механів,

Попередження: Герасимчук (59), Кривобедрий (64) – Карпенко (33), Савошко (37).