Футбольна команда ЛДУФК запрошує на «золотий» матч Універсіади Львівщини-2018

У понеділок, 22-го жовтня 2018 року, о 15:00 на стадіоні «Арена СКІФ» (Львів, вул. Черемшини, 17) відбудеться «золотий» матч за звання чемпіона Універсіади Львівщини з футболу серед чоловічих команд 2018 року. У вирішальній грі в очному протистоянні зійдуться принципові суперники – команди Львівського державного університету фізичної культури та Львівського Національного аграрного університету, яка стала переможцем попереднього турніру.

Обидві команди наразі йдуть без турнірних втрат. Команда ЛДУФК має у своєму активі чотири перемоги, а ЛНАУ – три звитяги, але «аграрії» ще не зіграли поєдинок проти Львівського торговельно-економічного університету (колишня Комерційня Академія). Тож аби не залежати від перенесеного матчу ЛНАУ – ЛТЕУ, підопічним Олега Колобича у понеділок необхідно тільки перемагати. Звитяга в цій грі дозволить «інфізівцям» не лише гарантувати собі перше місце, а й стане гідним реваншем за прикру поразку річної давнини.

Тож гравці і тренери нашої футбольної команди разом з усією кафедрою футболу (завідувач – доцент Андрій Дулібський) запрошують всіх працівників, студентів та випускників Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського прийти в понеділок, 22-го жовтня, о 15:00 на стадіон «Арена СКІФ» та повболівати за рідну команду, ставши її справжнім 12-им гравцем, в надпринциповому і дуже важливому матчі. З вашою підтримкою здобути таку жадану звитягу шанси зростають в рази!

З повагою і надією на палку підтримку,
кафедра футболу ЛДУФК