«Галичанка» – чемпіон Балтійської гандбольної ліги сезону–2017/2018

Вирішальний п’ятий тур Балтійської жіночої гандбольної ліги Львів готувався прийняти у травні. Але організатори вирішили його не проводити, а чемпіона та призерів визначити за підсумками чотирьох проведених турів. Відтак, львівська «Галичанка», за яку виступають здебільшого випускниці та студентки Львівського державного університету фізичної культури, стала чемпіоном Балтійської ліги сезону 2017/2018 рр.

Зазначимо, що в активі «Галичанки» 26 очок. За нею розташувався минулорічний переможець – ГК Гомель (Білорусь) – 24 очки. На третій сходинці – каунаський «Жальгіріс» – 12 балів. Ще далі – ГК «Гарлява» (Каунаська область, Литва) та «Городнічанка» (Гродно, Білорусь) – 8 та 0 очок відповідно.

Нагадаємо, що львівська «Галичанка» дебютувала у Балтійській лізі минулого сезону, склавши конкуренцію лідерам – білоруським командам ГК «Гомель» та «БНТУ-Бєлаз» (Мінськ). Дебют львів’янок виявився вдалим – команда посіла третє місце. У поточному сезоні «Галичанка» фінішувала першою, захопивши лідерство зі стартового туру.

Крім золотих нагород, галичанки здобули ще й кілька індивідуальних нагород. Зокрема, у першому турі кращою стала воротар Марія Гладун, у другому – капітан команди Наталія Савчин і Марина Коновалова, у четвертому – воротар Вікторія Салтанюк і півсередня Мар’яна Маркевич. Отож, вітаємо команду та її тренерів Тетяну Штефан і Анжелу Савченко з новим успіхом! Нагадаємо, кілька днів тому в Ужгороді «Галичанка» достроково стала чемпіоном України – вчетверте поспіль. До того ж львів’янки є дворазовим володарем Кубка України та дворазовим володарем Суперкубка України.

Сьогодні, 3-го травня, матчем проти ужгородських «Карпат» (палац спорту «Галичина» – 17:45) «Галичанка» офіційно завершить свій чемпіонський сезон 2017/2018 років.

Додамо, що поєдинок «Галичанка» – «Карпати» у прямому ефірі можна буде переглянути на нашому сайті.

 

Роман Цюняк 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ