«Галичанка» отримала першого суперника у Кубку ЄГФ сезону-18/19

У столиці Австрії Відні, в штаб-квартирі Європейської гандбольної федерації (EHF) вчора, 17-го липня, відбулося жеребкування кваліфікаційних раундів гандбольних єврокубкових турнірів нового сезону-2018/2019. Своїх суперників дізналися й чотири українські клуби: чоловічі ЗТР (Запоріжжя), «Донбас» (Донецька область) і ЗНТУ-ЗАС (Запоріжжя), а також жіноча «Галичанка» (Львів), кістяк якої складають нинішні студентки та випускниці Львівського державного університету фізичної культури, а тренує команду Василь Козар, який вищу освіту здобував також у стінах нашого вишу.

Незмінні чемпіонки української Суперліги останніх років у новому сезоні заявилися на участь в Кубку ЄГФ – другому за престижністю турнірі після Ліги чемпіонів. Зазначимо, що «Галичанка» стартує в Кубку ЄГФ-18/19 з першого кваліфікаційного раунду (матчі відбудуться 8/9 і 15/16 вересня). Щоб пробитися в груповий турнір, львівській команді необхідно подолати три раунди кваліфікації.

Одразу скажемо, що зробити це підопічним Василя Козаря буде неймовірно важко. Адже жереб уже першого кваліфікаційного раунду, що вчора, 17-го липня, відбув у столиці Австрії, в штаб-квартирі Європейської гандбольної федерації, виявився для галичанок вкрай важким. Однозначно нашим дівчатам дістався на цій стадії найскладніший суперник серед усіх українських клубів. Грати доведеться з клубом «Віборг», представником Данії, яка є одним з лідерів жіночого світового гандболу сьогодення. А в разі подолання цього бар’єру, на «Галичанку» в другому кваліфікаційному раунді чекатиме не менш сильний опонент – клуб «Букстехудер», який представляє німецьку Бундеслігу.

РЕЗУЛЬТАТИ ЖЕРЕБКУВАННЯ ЄВРОКУБКОВИХ ТУРНІРІВ
ДЛЯ УКРАЇНСЬКИХ КЛУБІВ

ЧОЛОВІКИ

Кубок ЄГФ. Другий раунд кваліфікації

ЗТР (Запоріжжя, Україна) – переможець пари першого раунду «Копар» (Словенія) / «Кадеттен» (Швейцарія)

Кубок Виклику. Другий раунд кваліфікації

ЗНТУ-ЗАС (Запоріжжя, Україна) – «Приштина» (Косово)

Переможець цього протистояння далі зустрінеться з клубом «Рамат «(Ізраїль)

Кубок Виклику. Другий раунд кваліфікації

«Донбас» (Донецька область, Україна) – переможець пари «Лондон» (Великобританія) / «Лівінгстон» (Великобританія)

ЖІНКИ

Кубок ЄГФ. Жінки. Перший раунд кваліфікації

«Віборг» (Данія) – «Галичанка» (Львів, Україна)

Переможець цього протистояння далі зустрінеться з німецьким клубом «Букстехудер».

Нагадаємо, раніше своїх суперників по груповому раунду Ліги чемпіонів отримав «Мотор». Тож загалом у єврокубках сезону-2018/2019 візьмуть участь п’ять українських клубів.

На жаль, з низки причин не виступлять у новому сезоні-18/19 в єврокубках віце-чемпіон вітчизняної жіночої Суперліги та чинний володар Кубка України «Карпати» (Ужгород) і володар «бронзи» національного чемпіонату «Дніпрянка» (Херсон).


Іван Дупнак 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ