«Галичанка» підтвердила реноме лідера вітчизняного гандболу

17-го та 18-го жовтня у Львові відбулися центральні матчі третього спареного туру чемпіонату України з гандболу серед жіночих команд Суперліги сезону-18/19. Львівська «Галичанка», за яку здебільшого виступають випускниці і студентки Львівського державного університету фізичної культури та й головний тренер команди Василь Козар вищу освіту здобув у нашому виші, приймала головного суперника у боротьбі за «золото» кількох останніх сезонів ужгородські «Карпати».

У першому матчі інтрига трималася до останнього – за п’ять хвилин до закінчення паритет клубів зберігався – 20:20 (після першого тайму також була нічия – 10:10). Однак після своєчасного тайм-ауту наставника галичанок саме його підопічні закинули вирішальні м’ячі й перемогли принципового суперника – 24:21.

Натомість повторна гра лише підтвердила нинішнє домінування «Галичанки» у вітчизняному жіночому гандболі – 32:23 (17:15). Найрезультативнішими гравцями за підсумками двох матчів стали: Ілона Гайкова (11 голів) та Ірина Стельмах (10) – у «Галичанки», Яна Готра (10) – у «Карпат». До слова, Ілона Гайкова вже третій тур поспіль є найвлучнішою у львів’янок, а минулого туру вона ще й очолила ТОП кращих бомбардирів Суперліги!

ГАНДБОЛ. ЖІНКИ. ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. СУПЕРЛІГА-2018/2019
1-й етап. 3-й спарений тур

1-й матч
«Галичанка» (Львів) – «Карпати» (Ужгород) – 24:21 (10:10)
17 жовтня. Початок – 18:00. Львів. Палац спорту «Галичина»

Судді: Тетяна Ракітіна, Ірина Ткачук (обидві – Київ).
Делегат ФГУ: Анатолій Міщук (Київ).

«ГАЛИЧАНКА»: Вікторія Салтанюк, Марія Гладун – Ірина Стельмах (7 голів / 1 з пенальті), Ілона Гайкова (6 / 3), Софія Давидянц (4), Олександра Фурманець (3), Мар’яна Маркевич (2), Наталія Савчин (1 / 1), Тетяна Череп (1), Ольга Братковська, Діана Дмитришин, Ірина Прокоп’як, Катерина Козак, Юлія Головко, Ольга Василяка, Тетяна Поляк.
Головний тренер – Василь Козар.

«КАРПАТИ»: Єлизавета Воронько, Тея Чіковані – Яна Готра (5 / 2), Анна Лезінська (5 / 1), Анастасія Мелекесцева (5), Софія Безрукова (3), Олена Пилипюк (2), Анна Тріфонова (1), Каріна Байрак, Ольга Макаренко, Катерина Купчак, Наталія Шипляк, Анна Гававка, Мілана Шукаль, Тетяна Соловйова, Катерина Фенинець.
Головний тренер – Віктор Чернов.

Попередження: Ірина Стельмах, Тетяна Поляк – Анна Тріфонова, Анна Гававка.

2-й матч
«Галичанка» (Львів) – «Карпати» (Ужгород) – 32:23 (17:13)
18 жовтня. Початок – 15:00. Львів. Палац спорту «Галичина»

«ГАЛИЧАНКА»: Вікторія Салтанюк, Марія Гладун – Ілона Гайкова (7 / 1), Тетяна Поляк (5 / 2), Ірина Стельмах (4 / 1), Мар’яна Маркевич (4), Діана Дмитришин (3), Катерина Козак (3), Софія Давидянц (2), Юлія Головко (1), Ольга Василяка (1), Тетяна Череп (1), Олександра Фурманець (1), Ольга Братковська, Ірина Прокоп’як.

«КАРПАТИ»: Єлизавета Воронько, Тея Чіковані – Яна Готра (5 / 2), Каріна Байрак (5), Анастасія Мелекесцева (4), Софія Безрукова (4), Анна Лезінська (3), Наталія Шипляк (1), Анна Гававка (1), Олена Пилипюк, Анна Тріфонова, Ольга Макаренко, Катерина Купчак, Мілана Шукаль, Тетяна Соловйова, Катерина Фенинець.

Попередження: Мар’яна Маркевич, Ірина Стельмах, Софія Давидянц – Анна Тріфонова.

У наступному, четвертому, турі «Галичанка» на виїзді зіграє два матчі з миколаївським «Реалом». Матчі заплановані на 9-е та 10-е листопада.

За матеріалами офіційного сайту ГК «Галичанка»