«Галичанка» після перемог у Херсоні зміцнила лідерство

Чинний чемпіон України, жіноча гандбольна команда «Галичанка», за яку виступає чимало випускниць і студенток Львівського державного університету фізичної культури, а нинішній наставник Василь Козар також здобув вищу спортивну освіту у нашому виші, здобула дві виїзні перемоги у Херсоні та зміцнила своє лідерство у турнірній таблиці серед клубів Суперліги.

12 та 13 листопада «Галичанка» у Херсоні виграла у тамтешньої «Дніпрянки» у двох перенесених матчах п’ятого туру – 37:24 і 31:18 відповідно. Найбільше м’ячів у складі «Галичанки» за підсумками обох ігор закинула Ілона Гайкова – 14, десять – в активі Софії Давидянц.

«Дніпрянка» (Херсон) – «Галичанка» (Львів) –
24:37 (13:21)

«ДНІПРЯНКА»: Чорнявська, Кузеванова – Анна Дябло (13), Маргарита Іщенко (3/1 з пенальті), Анастасія Калигіна (2), Христина Гречка (2), Альона Каменщик (2), Тетяна Ткач (1), Ірина Мінєєва (1), Катерина Кандибей, Валерія Горенко, Наталія Панченко, Ірина Павлик, Ірина Морозенко. Головний тренер – Борис Милославський.

«ГАЛИЧАНКА»: Вікторія Салтанюк, Марія Гладун – Софія Давидянц (7), Ілона Гайкова (6), Наталія Савчин (4), Тетяна Поляк (4), Діана Дмитришин (3), Мар’яна Маркевич (3), Катерина Козак (3), Олександра Фурманець (2), , Юлія Головко (2), Ірина Стельмах (2), Ольга Василяка (1), Ольга Братковська, Тетяна Череп, Ірина Прокоп’як. Головний тренер – Василь Козар.

«Дніпрянка» (Херсон) – «Галичанка» (Львів) –
18:31 (9:17)

«ДНІПРЯНКА»: Чорнявська, Кузеванова – Ірина Мінєєва (5), Маргарита Іщенко (4), Анна Дябло (4), Анастасія Калигіна (2), Альона Каменщик (1), Ірина Павлик (1), Наталія Панченко (1), Христина Гречка, Тетяна Ткач, Катерина Кандибей, Валерія Горенко, Ірина Морозенко.

«ГАЛИЧАНКА»: Вікторія Салтанюк, Марія Гладун – Ілона Гайкова (8), Діана Дмитришин (4), Наталія Савчин (4), Ірина Стельмах (3), Софія Давидянц (3), Тетяна Поляк (3), Олександра Фурманець (2), Мар’яна Маркевич (1), Катерина Козак (1), Юлія Головко (1), Ольга Василяка (1), Ольга Братковська, Тетяна Череп, Ірина Прокоп’як.

Турнірне становище: 1. «Галичанка» (Львів) – 19 очок; 2. «Реал» (Миколаїв) – 13; 3. «Карпати» (Ужгород) – 12; 4. «Дніпрянка» (Херсон) – 8; 5-6. «Бровари» і «Спартак» – 0.

Інші матчі 5-го туру («Карпати» – «Реал», «Бровари» – «Спартак») відбудуться 16-17 листопада.

За матеріалами офіційного сайту ГК «Галичанка»