«Галичанка» побореться за Кубок України

Гандбольна львівська «Галичанка», яка вчетверте поспіль стала чемпіоном України, а в її складі виступають здебільшого випускниці і студентки Львівського державного університету фізичної культури, найближчими вихідними 19-20 травня в Ужгороді побореться за ще один трофей – Кубок України.

Саме в Ужгороді чотири найсильніші жіночі команди Суперліги (львівська «Галичанка», ужгородські «Карпати», херсонська «Дніпрянка» та миколаївський «Реал») змагатимуться у «Фіналі чотирьох» Кубка України.

Сьогодні, 18 травня, о 19:00 жеребкування назве півфінальні пари. Матчі 1/2 фіналу відбудуться у суботу, 19 травня: перша пара зіграє о 16:00, друга – о 18:00.

Переможці півфіналів розіграють Кубок України у неділю, 20 травня, а переможені того ж дня зустрінуться у матчі за третє місце. Початок ігор о 16:00 та 18:00 відповідно.

Зазначимо, що в Ужгороді «Галичанка» гратиме вже під керівництвом нового тренера Василя Козара.

Склад «Галичанки» на кубкові матчі буде таким: воротарі: Вікторія Салтанюк, Марія-Луїза Воронова; гравці: Наталія Воловник, Софія Давидянц, Тетяна Поляк, Марина Коновалова, Анастасія Баранович, Наталія Сабова, Ілона Гайкова, Наталія Савчин, Юлія Головко, Тетяна Череп, Діана Колодійчак, Ольга Василяка, Наталія Стрюкова, Мар’яна Маркевич.

Також в Ужгороді відбудеться офіційна церемонія нагородження переможця і призерів чемпіонату України серед жіночих команд Суперліги сезону 2017/2018 рр. Чемпіон Суперліги – «Галичанка», срібний призер – «Карпати» (Ужгород), бронзовий призер – «Дніпрянка» (Херсон).

За матеріалами офіційного сайту ГК «Галичанка»