«Галичанка» в Ужгороді достроково стала чемпіоном України!

У неділю, 29-го квітня, в Ужгороді завершився передостанній тур фінальної частини змагань жіночої Суперліги в рамках чемпіонату України з гандболу сезону-17/18. В заключному матчі львівська «Галичанка», кольори якої захищають здебільшого випускниці та студентки Львівського державного університету фізичної культури, зіграла унічию з тамтешніми «Карпатами» (20:20) й достроково стала чемпіоном України – вчетверте поспіль!

У першому матчі цього ж туру «Галичанка» впевнено перемогла третю команду Суперліги херсонську «Дніпрянку» – 34:19. Отож, до чергового чемпіонського титулу «Галичанки», зокрема в цьому турі в Ужгороді, доклалися: воротарі: Вікторія Салтанюк, Марія-Луїза Воронова; польові  гравці: Наталія Воловник, Софія Давидянц, Тетяна Поляк, Марина Коновалова, Анастасія Баранович, Наталія Сабова, Ілона Гайкова, Наталія Савчин, Юлія Головко, Тетяна Череп, Діана Колодійчак, Ольга Василяка, Наталія Стрюкова, Мар’яна Маркевич; тренери – Тетяна Штефан і Анжела Савченко.

Уже в статусі чемпіона «Галичанка» стане господарем третього, заключного фінального туру Суперліги, матчі якого 1–3 травня пройдуть на паркеті палацу спорту «Галичина» у Львові. Вхід для вболівальників – вільний.

РОЗКЛАД  МАТЧІВ  ЛЬВІВСЬКОГО  ТУРУ:

• 1 травня (вівторок). 18:00
«Галичанка» (Львів) – «Дніпрянка» (Херсон)

• 2 травня (середа). 12:00
«Дніпрянка» (Херсон) – «Карпати» (Ужгород)

• 3 травня (четвер). 18:00
«Галичанка» (Львів) – «Карпати» (Ужгород)

ТУРНІРНЕ СТАНОВИЩЕ ПЕРЕД ЗАКЛЮЧНИМ ТУРОМ:

1. «Галичанка» (Львів) – 45 очок (24 матчі)
2. «Карпати» (Ужгород) – 32 (24)
3. «Дніпрянка» (Херсон) – 24 (24)

Роман Цюняк