«Галичанка» зіграє з «Реалом»

Найближчої суботи-неділі (24-25 лютого) чемпіонки України гандболістки львівської «Галичанки», а це, здебільшого, випускниці чи студентки Львівського державного університету фізичної культури, у Миколаєві зіграють із тамтешнім «Реалом» у межах 9-го туру жіночої Суперліги України.

Напередодні виїзду до Миколаєва головний тренер «Галичанки» Тетяна Штефан оголосила склад команди на ці поєдинки. Через травму вдома залишилася воротар Марія Гладун, а на Південь України поїхали: воротарі – Вікторія Салтанюк, Марія-Луїза Воронова; польові гравці – Наталія Савчин (капітан), Наталія Воловник, Софія Давидянц, Тетяна Поляк, Марина Коновалова, Анастасія Баранович, Наталія Сабова, Ольга Василяка, Ілона Гайкова, Юлія Головко, Тетяна Череп, Діана Колодійчак, Наталія Стрюкова та Мар’яна Маркевич.

Матчі «Галичанки» і «Реала» обіцяють стати цікавими. Адже після 8-го туру тренер «Реала» Наталія Пархоменко побачила у своїх підопічних готовність серйозно позмагатися з галичанками, незважаючи на їх беззаперечне лідерство у чемпіонаті.

«Щоб зіграти з лідером на рівних треба відіграти в захисті так само, як зробили це у восьмому турі. Якщо ми це зробимо, важко буде «Галичанці» з нами боротися, очки так просто їм ми не дамо» – зазначила наставник миколаївського «Реала».

Турнірне  становище  команд  Суперліги  після  8-ми  турів (16  матчів): 1. «Галичанка» (Львів) – 32 очки; 2. «Карпати» (Ужгород) – 21; 3. «Реал» (Миколаїв) – 17; 4. «Дніпрянка» (Херсон) – 16; 5. «Спартак» (Київ) – 10; 6. «Економ-Університет» (Тернопіль) – 0.

Роман Цюняк