Гандболістки «Галичанки» 17 липня отримають першого суперника в Кубку ЄГФ-18/19

У жіночих гандбольних єврокубках сезону-18/19 виступить тільки одна українська команда – львівська «Галичанка», кістяк якої складають нинішні студентки та випускниці Львівського державного університету фізичної культури, а тренує команду Василь Козар, який вищу освіту здобував також у стінах нашого вишу. Незмінні чемпіонки української Суперліги останніх років у новому сезоні заявилися на участь в Кубку ЄГФ – другому за престижністю турнірі після Ліги чемпіонів.

Зазначимо, що «Галичанка» стартує в Кубку ЄГФ-18/19 з першого кваліфікаційного раунду (матчі відбудуться 8/9 і 15/16 вересня). Щоб пробитися в груповий турнір, львівській команді необхідно подолати три раунди кваліфікації.

Жеребкування першого кваліфікаційного раунду відбудеться у штаб-квартирі Європейської гандбольної федерації у найближчий вівторок, 17-го липня.

На жаль, з низки причин не виступлять у новому сезоні-18/19 в єврокубках віце-чемпіон вітчизняної Суперліги та чинний володар Кубка України «Карпати» (Ужгород) і володар «бронзи» національного чемпіонату «Дніпрянка» (Херсон).

Нагадаємо, що чоловічий чемпіонат України в єврокубках сезону-18/19 представлятимуть чотири клуби. Два з них – «Донбас» і ЗНТУ-ЗАС (Запоріжжя) – виступлять в Кубку Виклику, який є третім за престижністю європейським гандбольним клубним турніром. Срібний призер – ЗТР (Запоріжжя) – виступить в Кубку ЄГФ, а чемпіон України запорізький «Мотор» зіграє в Лізі чемпіонів.


За матеріалами xsport.ua 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ