Гандболістки «Галичанки» 7-8 грудня зіграють останні домашні матчі 2018 року

Скориставшись паузою в чемпіонаті, львівська «Галичанка» (головний тренер – випускник нашого вишу Василь Козар), яка сформована в основному зі студенток чи випускниць Львівського державного університету фізичної культури, запросила до міста Лева на товариські матчі своїх давніх друзів з польського клубу «Корона» (Кельце). Обидва товариські поєдинки виграла «Галичанка» – 32:29 і 29:28. Найкращим бомбардиром серед гандболісток обох команд була галичанка Тетяна Поляк, яка закинула 17 м’ячів за два матчі.

У цих іграх набували досвіду і майстерності молоді гравці «Галичанки», бо лідери команди змагалися у Словаччині в складі національної збірної України на кваліфікаційному турнірі до чемпіонату світу-2019, де наша збірна посіла друге місце (програла ключовий матч словачкам) і залишилася за бортом світового форуму.

А 7-8 грудня «Галичанка» у своєму тренувальному залі ЛНУ імені Івана Франка зіграє заключні домашні матчі поточного 2018 року із одним із аутсайдерів жіночої Суперліги ГК «Бровари». Початок ігор: 7 грудня (п’ятниця) – 17:30, 8 грудня (субота) – 11:00. Вхід – вільний. Окрім того, у 6-му турі в Ужгороді «Карпати» прийматимуть херсонську «Дніпрянку», а в Миколаєві «Реал» зустрінеться з київським «Спартаком».

Нагадаємо, що турнірну таблицю очолює чинний чемпіон України «Галичанка» – 19 очок; «Реал» – 15; «Карпати» – 14; «Дніпрянка» – 8; «Бровари» і «Спартак» – по 2.