Гандболістки «Галичанки» двічі програли у Данії грізному «Віборгу»

Львівська гандбольна «Галичанка», більшість гравців якої є випускницями чи студентками Львівського державного університету фізичної культури, а головний тренер команди Василь Козар вищу освіту здобував у стінах нашого вишу, минулими вихідними поступилася данському «Віборгу» в межах першого кваліфікаційного раунду Кубка ЄГФ сезону-18/19. Обидва матчі проходили на майданчику суперниць й завершилися перемогою господарів з однаковим рахунком – 33:22.

Отож, путівка в другий раунд Кубка ЄГФ-18/19 дісталася данським гандболісткам. Відповідно «Галичанка» у цьому сезоні припинила виступи в євротурнірі.

Перший матч. 15 вересня
«Віборг» – «Галичанка» – 33:22 (16:8)

Голи у «Галичанки»: Ірина Стельмах (6), Наталія Савчин (5), Мар’яна Маркевич (4), Софія Давидянц (3), Ілона Гайкова (2), Анастасія Баранович (1), Юлія Головко (1).

Другий матч, 16 вересня
Галичанка – Віборг – 22-33 (10:14)

Голи у «Галичанки»: Наталія Савчин (6), Ірина Стельмах (4), Мар’яна Маркевич (3), Анастасія Баранович (3), Ілона Гайкова (2), Тетяна Поляк (2), Софія Давидянц (1), Тетяна Череп (1).

Варто зауважити, що «Галичанці» зі старту попався дуже сильний суперник: минулого сезону «Віборг» дійшов до півфіналу Кубка ЄГФ-17/18. Та й загалом збірна Данії є не тільки постійним учасником чемпіонатів світу, Європи і Олімпійських ігор, а лише олімпійських турнірах тричі перемагала, відтак рівень данського гандболу і будь-якого клубу цієї країни значно вищий від українського. Попри те, що «Галичанка» припинила виступи у єврокубках в поточному розіграші, не забуваймо, що другий сезон поспіль львівська команда – єдиний представник України у жіночих гандбольних турнірах континентального рівня.

За матеріалами hcgalychanka.com.ua