Гандболістки «Галичанки» – переможці турніру у Польщі

Минулими вихідними львівська гандбольна «Галичанка», в складі якої грає ціла група студенток та випускниць Львівського державного університету фізичної культури, а головний тренер Василь Козар вищу освіту здобув у стінах нашого вишу, у місті Кельце (Польща) взяла участь у ХХІ за ліком Міжнародному турнірі «Меморіал Анджея Ковальчика – 2018». Суперницями львів’янок були дві польські команди: господар турніру – «Корона» з Кельце та МКС із міста Пьотроковія.

У перший день львів’янки здолали МКС з рахунком 37:26 (25:19). А в другий ігровий день перемогли й господарок змагань, гандболісток «Корони» – 37:25 (22:13).

РЕЗУЛЬТАТИ УСІХ МАТЧІВ МЕМОРІАЛУ:
МКС Пьотроковія – «Галичанка» Львів – 26:37 (15:19)
«Корона» Кельце – МКС Пьотроковія – 26:27 (10:11)
«Корона» Кельце – «Галичанка» Львів – 25:37 (13:22)

Отож, у підсумку у «Галичанки» перше місце, у МКС Пьотроковії – друге, у «Корони» – третє.

Додамо, що Ірину Стельмах визнали найкращою гравчинею турніру в складі «Галичанки».

За матеріалами hcgalychanka.com.ua