Геннадію Єдинаку – 55!

Сьогодні, 26-го травня, свій 55-й день народження відзначає професор кафедри теорії та методики фізичної культури Львівського державного університету фізичної культури, доктор наук з фізичного виховання і спорту, автор понад 150 наукових та навчально-методичних праць в тому числі в іноземних періодичних виданнях Єдинак Геннадій Анатолійович!

З цієї нагоди увесь колектив університету сердечно вітає Геннадія Анатолійовича та щиро бажає йому міцного здоров’я, любові й поваги від рідних, колег по роботі, студентів та усіх, хто його оточує, матеріального достатку, успіхів у педагогічній діяльності і нових звершень в науковій роботі, щоденно багато-багато позитиву та звершення усіх життєвих планів!

Многая літа, пане Геннадію!