Гладкий Віктор – чемпіон Європи!

7 травня 2018 року назавжди увійде в історію розвитку львівського пауерліфтингу, бо студент третього курсу Львівського державного університету фізичної культури (факультет фізичного виховання) Віктор Гладкий у ваговій категорії до 83 кг серед юніорів виборов звання чемпіона Європи.

У присіданнях зі штангою Віктору підкорилась вага 305 кг, у жимі лежачи – 222,5 кг та у тязі становій – 292,5 кг. Сума триборства спортсмена склала 820 кг, що перевищує норматив майстра спорту міжнародного класу. Отож, в активі Віктора мала срібна нагорода у присіданнях, мала срібна медаль у жимі лежачи, мала золота нагорода у тязі становій та «золото» – у сумі триборства.

У коментарях при виході Віктора на поміст прозвучало «Національний герой» і справді цей виступ можна охарактеризувати саме так. Зазначимо, що Віктор Гладкий розпочав свою професійну кар'єру три роки тому і сьогоднішній результат – це наслідок плідної праці і бажання перемогти. Отримавши після першого підходу в присіданнях травму, Віктор не зламався, а продовжив боротьбу за свою мету – стати чемпіоном Європи серед юніорів.

Вітаємо спортсмена та кафедру атлетичних видів спорту з успішним виступом і бажаємо наснаги до нових звершень!

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ