Гладкий Віктор і Фітель Богдан – чемпіони України!

Сьогодні, 27 лютого, у Коломиї завершується чемпіонат України з пауерліфтингу серед усіх вікових категорій, де студенти Львівського державного університету фізичної культури Віктор Гладкий і Богдан Фітель завоювали золоті медалі.

Зазначимо, що студент третього курсу факультету фізичного виховання ЛДУФК Гладкий Віктор змагався у ваговій категорії до 83 кг і в напружений боротьбі виборов перемогу. У присіданні зі штангою Віктору підкорилась вага 295 кг, у жимі лежачи – зафіксував штангу вагою 215 кг. Найбільш напружена боротьба розгорнулась в тязі становій. В останній спробі Віктору Гладкому підкорилась вага 300 кг, що дозволило йому випередити суперника за власною вагою. Таким чином, в активі нашого спортсмена мала бронзова нагорода в присіданнях зі штангою, мале «золото» в жимі лежачи й тязі становій та велика золота медаль у сумі триборства вагової категорії до 83 кг серед юніорів з результатом 810 кг.

Студент першого курсу факультету спорту ЛДУФК Фітель Богдан у ваговій категорії до 59 кг виборов перемогу серед юнаків з результатом у сумі триборства 415 кг. У присіданнях зі штангою результат Богдана склав 140 кг, у жимі лежачи – 115 кг, а у тязі становій – 160 кг.

Ще один наш студент-першокурскник факультету спорту Нос Андрій у ваговій категорії до 83 кг серед чоловіків посів шосте місце з результатом 740 кг (270+200+270), що відповідає нормативу майстра спорту України.

На завершення зазначимо, що участь в чемпіонаті України брали спортсмени високого класу із 15-ти областей України. Отож, вітаємо спортсменів, їхніх особистих тренерів та кафедру атлетичних видів спорту з успішним виступом. Бажаємо Гладкому Віктору та Фітелю Богдану плідної підготовки та успішного виступу на чемпіонаті Європи з пауерліфтингу серед юніорів, що відбудеться у чеському місті Пльзень 6-12 травня 2018 року.

Роман Цюняк