Гоза Володимир – чемпіон України серед чоловіків

Днями у Львові завершився чемпіонат України з важкої атлетики серед чоловіків і жінок, де в особистій першості переміг представник Львівського державного університету фізичної культури Володимир Гоза (до 96 кг) з результатом 167 кг у ривку та 200 кг у поштовху. Окрім золотої медалі, богатир із Жидачева встановив три рекорди України серед молоді до 23 років!

Загалом, честь Львівщини на цьогорічному чемпіонаті України, який був відбірковим до чемпіонату світу (1-10 листопада 2018 р. у Туркменистані (м. Ашхабад), відстоювали 8 жінок і 22 чоловіки. Цікаво, що на світовому чемпіонаті розпочнеться боротьба за путівки на Олімпіаду-2020 у Токіо.

Змагання відбувалися за новими ваговими категоріями (10 – у жінок та 10 – у чоловіків) та новими класифікаційними нормативами. Щоправда, Міністерство молоді та спорту України до початку змагань не затвердили проект нових нормативів. У результаті командної боротьби важкоатлети Львівщини стали віце-чемпіонами України серед 20 команд чоловіків, набравши 1342,5 очок. Переможцями стали важкоатлети Харківської області із сумою 1427,5 очок. Третіми – представники Хмельниччини із результатом 1250 очок. Команда жінок Львівщини фінішувала на 12-ій позиції із 22 команд України.

Щодо представників ЛДУФК, то Володимир Гоза підтвердив свій високий клас і переміг. За крок до п’єдесталу пошани зупинилися магістранти кафедри АВС Діана Нагорнюк (до 81 кг) серед жінок та Віталій Олевич (до 81 кг) серед чоловіків. У Віталія мале срібло у ривку.

На 5-ій позиції вагової категорії до 49 кг завершила змагання магістрантка факультету фізичної реабілітації ЛДУФК, майстер спорту Ольга Заяць. Шосте місце (до 64 кг) посіла магістрантка факультету спорту ЛДУФК Софія Константинова.

Другокурсники факультету спорту Терлак Віталій та Клецко Дмитро фінішували на 7-ій та 9-ій позиціях відповідно вагової категорії до 89 кг. Студент 1 курсу Горідько Анатолій посів 10 місце (до 81 кг). Студентки 2 курсу Ярина Петрук і Тетяна Малявська (обоє – до 49 кг) фінішували із 12-м і 14-м результатами відповідно. Також за проектом нових нормативів троє наших важкоатлетів (Константинова С., Терлак В. та Клецко Д.) вперше виконали норматив майстра спорту України. Але на наступному старті їм доведеться підтвердити свою кваліфікацію.

Також у рамках чемпіонату України відбулося відкриття спеціалізованого важкоатлетичного залу СК «Епіцентр», що реконструйовано за кошти меценатів ТМ «Епіцентр» на базі Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій ім. С. Гжицького.

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ